Teatr Ludzi Upartych     ul. Wojska Polskiego 13, 87-800 Włocławek, tel. 54 231 47 60
szukaj w serwisie:

XII WFTDzG   21 czerwca 2017, 14:40
Po raz dwunasty spotkają się we Włocławku młodzi Polacy tworzący przedstawienia teatralne na Litwie, Ukrainie i Białorusi. Wakacyjny Festiwal Teatrów Dziecięcych zza Granicy, organizowany przez Dobrzyńsko- Kujawskie Towarzystwo Kulturalne i Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego, rozpocznie się widowiskiem plenerowym „Serce Don Juana w ogniu” i pokazem ogniowo- pirotechnicznym „Narodziny Gwiazdy”.

Podobnie jak w ubiegłym roku widowiska te i cykl warsztatów teatralnych dla naszych gości ufundowała Agencja Artystyczna „Nowakowski Impresariat”. Zespoły uczestniczące w festiwalu zaprezentują swe spektakle podczas dwóch dni konkursowych. Zobaczymy teatry: „Zaczarowana szkatułka”, „Wesoła szkoła”,„My”, „MiUD”, „Przyjaciele”, „Szkic”, „Lidziany”, „Przyjaciele”
( to nie pomyłka, dwa zespoły noszą tę serdeczną nazwę) oraz „Talia”, zespół teatralny z Zespołu Szkół w Chrostkowie, laureat głównej nagrody tegorocznych „Masek”, reprezentujący Polskę.
Będą też „wieczory gospodarzy” podczas których zaprezentują się nasze, włocławskie zespoły: „Skene” i Teatr Ludzi Upartych. Zapowiadają się dni pełne teatralnych przeżyć w potężnej dawce. Czternaście spektakli w ciągu czterech dni! Serdecznie zapraszamy włocławskich teatromanów. Szczegółowy plan prezentacji, na stronie Teatru Impresaryjnego im. Włodzimierza Gniazdowskiego.

Jan Polak

dodał:Kasia   |   skomentuj: 0

S T A R T
  REPERTUAR
  LUDZIE TEATRU
  HISTORIA
  PRZEDSTAWIENIA
  NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

  KONTAKT

JAN POLAK


TEATR IMPRESARYJNY


NA FORUM...


NEWSLETTER
Nowości na Twój mail!
  Teatr Ludzi Upartych © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2008-