Teatr Ludzi Upartych     ul. Wojska Polskiego 13, 87-800 Włocławek, tel. 54 231 47 60
szukaj w serwisie:

"Brzechwa dzieciom", czyli uparci dla dzieci   24 czerwca 2014, 9:12
"Brzechwa dzieciom", to najnowsze przedstawienie Teatru Ludzi Upartych, które jego twórcy adresują do najmłodszych widzów.
Przedstawienie w dniach od 9 do 13 czerwca 2014r. oglądały dzieci z włocławskich i podwłocławskich szkół i przedszkoli, m.in. z przedszkola w Baruchowie oraz szkół podstawowych z: Warząchewki, Kalisk Kujawskich, Kanibrodu i Włocławka (S.P. 20, S.P. 12, S.P. 3).

Pierwsze otwarte dla wszystkich widzów przedstawienie zostało zaprezentowane w dniu 22 czerwca 2014r. Następne pokazy spektaklu odbędą się w dniach: 25 czerwca 2014r. dla uczestników IX Wakacyjnego Festiwalu Teatrów Dziecięcych zza Granicy oraz 6 lipca dla wszystkich zainteresowanych widzów.


"Brzechwa dzieciom" to kameralne przedstawienie edukacyjno-teatralne w wykonaniu aktorów Teatru Ludzi Upartych dla dzieci z przedszkoli i klas 0-III szkół podstawowych w ramach cyklu "Melpomena przy tablicy". Inscenizacja wierszy Jana Brzechwy połączona z zajęciami i zabawami scenicznymi przybliżającymi najmłodszej widowni zagadnienia z edukacji teatralnej obejmującej elementy interpretacji wiersza, emisji głosu, rytmiki, zabawy rekwizytem i zgaduj-zgaduli...
Wybór tekstów i reżyseria: Jan Polak

Opracowanie muzyczne: Piotr Matuszkiewicz

Występują: Katarzyna Misiak, Piotr GutowskiSpektakl prezentowany jest na Sali Kameralnej Teatru Impresaryjnego im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku.


dodał:Adrian D.   |   skomentuj: 3

S T A R T
  REPERTUAR
  LUDZIE TEATRU
  HISTORIA
  PRZEDSTAWIENIA
  NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

  KONTAKT

JAN POLAK


TEATR IMPRESARYJNY


NA FORUM...


NEWSLETTER
Nowości na Twój mail!
  Teatr Ludzi Upartych © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2008-